Férfi Kézilabda Bajnokok Ligája Szeged / Kettős Vereséggel Búcsúzott A Szeged A Férfi Kézilabda Bl-Től | M4 Sport

1. MOL-PICK SZEGED Kézilabdacsapat
  2. Bajnokok ligája - Vásárhely24
  3. Kettős vereséggel búcsúzott a Szeged a férfi kézilabda BL-től | M4 Sport
  4. A visszavágót is elveszítette a Szeged, kiesett a BL-ből | 24.hu
  5. Shadowhunters 1 évad 3 rész
  6. Szinte lehetetlen helyzetbe került a Szeged a férfi kézilabda BL-ben | 24.hu

A párharc első mérkőzését egy héttel ezelőtt ugyancsak 33-28-ra nyerte meg Szegeden a Kiel. A MOL-Pick Szeged játékosai a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében játszott MOL-Pick Szeged – THW Kiel visszavágó mérkőzésen Kielben. MTI/EPA/Focke Strangmann A MOL-Pick Szeged kettős vereséggel búcsúzott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájától, miután a nyolcaddöntő szerdai visszavágóján 33-28-ra kikapott a címvédő német THW Kiel otthonában. Eredmény, nyolcaddöntő, visszavágó: THW Kiel (német) – MOL-Pick Szeged 33-28 (18-15) lövések/gólok: 55/33, illetve 49/28 gólok hétméteresből: 4/3, illetve 5/3 kiállítások: 8, illetve 8 perc Továbbjutott: a THW Kiel, kettős győzelemmel, 66-56-os összesítéssel. A vendégek keretéből Luka Stepancic és Nik Henigman, a hazaiaktól pedig Nikola Bilyk hiányzott. Kiegyenlítetten indult a találkozó, 14 perc után alakult ki először háromgólos különbség a házigazda javára (8-5). Időkérés után a Szeged jól jött ki kettős emberhátrányából és egy találatra zárkózott (8-7), ám a játékrész kétharmadára visszaállt a háromgólos különbség (11-8) a sok apró szegedi hiba nyomán.

MOL-PICK SZEGED Kézilabdacsapat

A magyar csapat szombaton… 2014. október 06. Az elmúlt hétvégén folytatódott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájának csoportküzdelmei. Az MKB-MVM Veszprém folytatta ragyogó sorozatát, és sikerével továbbra is… 2014. szeptember 30. Nagy meglepetésekkel és magyar sikerekkel rajtolt a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 2014/2015-ös szezonja. Juan Carlos Pastor csapata, a tavalyi EHF-győztes Mol-Pick Szeged… 2014. április 19. Az eddigi német és spanyol riválisok helyett most a francia kirakatcsapat, a PSG áll az MKB-MVM Veszprém útjában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében. …

Bajnokok ligája - Vásárhely24

Kettős vereséggel búcsúzott a Szeged a férfi kézilabda BL-től | M4 Sport

Esemény, SPORT Ismét elmaradt a Szeged-Flensburg mérkőzés Koronavírusos eset miatt elmaradt a MOL-Pick Szeged és a Flensburg-Handewitt vasárnap délutánra tervezett mérkőzése a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében. A két pontot 10-0-s gólkülönbséggel a német csapat kapta. Férfi kézilabda BL: Először nyert Szkopjében a Szeged A MOL-Pick Szeged 28-26-ra győzött vasárnap az északmacedón Vardar Szkopje otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 12. fordulójában. Férfi kézilabda BL – Kikapott a PSG-től, így negyedik lett a Veszprém A Telekom Veszprém 31-26-ra kikapott a Paris Saint-Germain csapatától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája előző idényéből elhalasztott kölni négyes döntőjének keddi bronzmérkőzésén. Férfi kézilabda BL: A Veszprém elveszítette a THW Kiel elleni elődöntőt A Telekom Veszprém hosszabbítás után 36-35-re kikapott a német THW Kiel csapatától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében, az előző idényből elhalasztott kölni négyes döntő első játéknapján, hétfőn.

A visszavágót is elveszítette a Szeged, kiesett a BL-ből | 24.hu

Xavi Sabaté csapata… 2016. október 18. Mikler Roland parádés védéseire és Ancsin Gábor góljaira is szükség volt ahhoz, hogy a Telekom Veszprém otthon tartsa a pontokat a THW Kiel ellenében a férfi… 2016. október 15. Az utolsó pillanatokig kiélezett mérkőzésen a Telekom Veszprém 21-19-re legyőzte a vendég német THW Kiel csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 4. fordulójában, … 2016. október 10. A Telekom Veszprém és a MOLPick Szeged férfi kézilabdacsapata is az elrontott hajrá miatt maradt le a győzelemről a férfi kézilabda Bajnokok Ligája… 2015. október 19. A Veszprém nyerte meg az A csoport rangadóját a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában. A bakonyiak 29-27-re diadalmaskodtak a német Kiel… 2015. április 20. Bejutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe az MKB-MVM Veszprém, miután a párizsi döntetlen után hazai pályán hat góllal legyőzte a PSG-t. Ezzel… 2014. december 01. A hetedik mérkőzését is megnyerte az MKB-MVM Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, ezzel megerősítette vezető helyét csoportjában.

Shadowhunters 1 évad 3 rész

• Férfi kézilabda bajnokok ligája szeged
  • Kettős vereséggel búcsúzott a Szeged a férfi kézilabda BL-től | M4 Sport
  • Milyen légnyomásnál eszik a hal
  • MOL-PICK SZEGED Kézilabdacsapat

Szinte lehetetlen helyzetbe került a Szeged a férfi kézilabda BL-ben | 24.hu

A Mol-Pick Szeged házigazdaként 33-28-ra kikapott a címvédő német THW Kiel csapatától szerdán a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A hazaiak egyszer sem vezettek a találkozón. Az MTI beszámolója szerint a németek rögtön a meccs elején elléptek (0-3), a Szeged öt és fél perc elteltével szerezte első gólját. Juan Carlos Pastor vezetőedző hamarosan időt kért, mert akadozott csapata támadójátéka. A különbség nem csökkent, és a házigazdák dolgát nehezítette, hogy Bánhidi Bencét a 19. percben már másodszor állították ki. Pastor a 25. percben kikérte a második idejét is, mert a támadásban és védekezésben is sokkal pontosabb Kiel már 17-10-re vezetett. A szünetben 21-13 volt az állás a szinte alig hibázó címvédő javára, és bár a második félidő elején Mirko Alilovic bravúros védésekkel mutatkozott be a szegedi kapuban, ezt kihasználva két 3-0-s sorozatot is produkált a magyar csapat, amelynek így a 42. percben már "csak" öt gól volt a hátránya. A második harminc percben a Kiel nem játszott olyan kiegyensúlyozottan és magas szinten, mint az első felvonásban, ennek ellenére magabiztosan őrizte a vezetést.

Ahol a futball esze és szíve találkozik! Válogatott írások a legjobbaktól. Minden hónapban legalább 24 kiemelkedő színvonalú tartalom havi 990 forintért. Próbáld ki 490 forintért az első hónapban! Ahogyan szerzőgárdánk összetétele ígéri, a legkülönfélébb műfajokban, témákban jelennek majd meg szövegek: lesznek elemzések, interjúk, kisprózák, riportok, lesznek hazai és nemzetközi témák, adat- és véleményalapú cikkek egyaránt. Tartsatok velünk minél többen, hogy együtt alakíthassuk, építhessük az új magyar futballújságot, amely leginkább az írások nívójával és egyediségével akar kitűnni! Fizessetek elő, olvassatok, kövessetek minket, vitatkozzatok velünk, adjatok ötleteket! Várjuk ebbe a közösségbe mindazokat, akiknek a futball csak egy játék, s mindazokat, akiknek a futball több mint egy játék. KIPRÓBÁLOM!

Nem mindennapi vendég járt Lázárnál: kétszeres Bajnokok Ligája-győztes, Ön kitalálja ki az? Nemzeti színekben 209 alkalommal összesen 749 gólt lőtt! - írja az országgyűlési képviselő a közösségi oldalán különleges vendégéről. Nagy csatában maradt alul a MOL-Pick Szeged Nem sikerült legyőzni a Flensburg együttesét a MOL-Pick Szeged férfi kézilabda csapatának a hétközi Bajnokok Ligája mérkőzésen. Juan Carlos Pastor együtteséből ez alkalommal is többen hiányoztak, ám ennek ellenére sikerült felvenni a harcot a németekkel.

MOL-PICK SZEGED Kézilabdacsapat EHF-Kupa győztes 2014 4X Magyar Bajnok 7X Magyar Kupa-győztes Főoldal Hírek Felnőtt hírek Rovatok Élő közvetítés Utánpótlás hírek Csapat Játékosaink Szakmai stáb Mérkőzések Versenynaptár Eredmények Tabella Klub Klub története Munkatársaink Támogatóink Sajtóakkreditáció Elérhetőségeink Galéria Fotók Videók Webshop Hírlevél feliratkozás A feliratkozás sikeres volt! Elolvastam, és elfogadom az adatvédelmi irányelveket. A leiratkozáshoz kattints ide. Hírlevél leiratkozás A leiratkozás sikeres volt! A feliratkozáshoz kattints ide Menü Jegyvásárlás Utánpótlás Szurkolóink VERSENYNAPTÁR KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS LEGUTÓBBI MÉRKŐZÉS Felkészülési mérkőzések Szeged, újszegedi sportcsarnok 2021. 08. 11. MOL-Pick Szeged Dabasi KC VSE VS Részletek NB I 2021. 06. 05. Telekom Veszprém 36 - 37 Versenynaptár Utánpótlás versenynaptár Következő meccsek 2021. augusztus Metaloplastika Sabac Felkészülési mérkőzések - Szeged, újszegedi sportcsarnok, 2021. 14. Elverum HB 2021. 19. 2021.